Przegrana z Ostrówkiem

Wczesnym popołudniem na własnym boisku zmierzyliśmy się z drużyną Ostrówka. Od samego początku nie potrafiliśmy wymienić 4-5 podań między sobą, nie potrafiliśmy stworzyć sobie żadnej okazji do zdobycia gola. Błędy naszego zespoły doprowadziły do straty bramki.Mimo iż po przerwie wyszliśmy na prowadzenie nasza gra dalej była wolna, przewidywalna i przede wszystkim niedokładna. Dziewczyny z Ostrówka doprowadziły do remisu a następnie jedną z dobrze wyprowadzonych kontr zamieniły na bramkę na 10 minut przed końcem to Ostrówek objął prowadzenie.Mecz zakończył się wynikiem 3-2 dla gości. Dziewczyny z Ostrówka wygrały zasłużenie. Nam niestety zabrakło walki i determinacji, która pozwoliła wygrać z WAP-em. Gratulujemy drużynie z Ostrówka oraz życzymy zdrowia i powodzenia na boisku. A My?
Dzisiaj postawiliśmy krok do tyłu, ale jako drużyna jesteśmy w stanie teraz pójść dwa kroki do przodu i do tego będziemy dążyć.